Home | Aktualności Gminne | Archiwum
reklama
Aktualności
Jest już rozkład jazdy nowej linii 83
29 września 2009, 07:47


Na stronie ZDiTM jest dostępny rozkład nowej linii 83 (wcześniej informowaliśmy, że linia ta będzie miała nr 81 BIS)  kursującej na trasie Plac Kościuszki – al. Piastów – Mieszka I – Cukrowa – Do Rajkowa – Warzymice – Będargowo Szkoła
81 BIS - Już od października
21 września 2009, 08:26


Już od 1 października 2009 ruszy dodatkowy autobus 81 BIS, kursujący na trasie Przecław (poprzez Warzymice,  Tęczowe Ogrody, Rajkowo) - pl.Kościuszki w Szczecinie.

Dodatkowa linia została uruchomiona na potrzeby mieszkańców nowo powstałych osiedli w Warzymicach. Początkowo będzie 10 kursów dziennie a dodatkowo przewidziane jest wydłużenie trasy do Będargowa.
Ulotka STOP BARAKOM
30 lipca 2009, 08:22


Zachęcamy do kolportażu ulotek STOP BARAKOM - wystarczy pobrać ulotkę w formacie PDF , wydrukować na kartce A4, przeciąć na pół i rozprowadzić wśród znajomych, sąsiadów czy zostawić w zaprzyjaźnionym sklepie.
KONKURS FOTOGRAFICZNY Moje miejsce na ziemi
26 lipca 2009, 18:22


Klub Przyjaciół Gminy Kołbaskowo organizuje konkurs fotograficzny "Moje miejsce na ziemi ". Konkurs ma na celu   wyeksponowanie najpiękniejszych i najciekawszych miejsc Przecławia i Warzymic.

JARMARK DOBERSKI W TEN WEEKEND W GMINIE DOBRA
22 lipca 2009, 18:01


i mnóstwo atrakcji  i dobrej zabawy przy tej okazji.

Wystąpią między innymi:Jeden Osiem L - polska grupa hip-hopowa,Kalwi & Remi – polski duet producentów muzycznych.
 Kalwi (właściwie Krzysztof Kalwat) oraz Remi (właściwie Remigiusz Pośpiech),  Duet prowadzi audycję Kalwi & Remi Eska Live Rmx w radiu Eska o godz. 01.00 w nocy z soboty na niedzielę. Grali na głównej scenie Stadium of Sound - jednej z największej imprezy trance w Polsce (2007). Swoje audycje mieli również w radiu RMI FM i Kiss Fm (Poznań),VOX – polska grupa muzyczna powstała w 1978 roku.

Przy ulicy Cukrowej powstaną baraki socjalne
14 lipca 2009, 20:38


Zgodnie z doniesieniami prasowymi ZBiLK wystąpił 10 czerwca do Urzędu Miejskiego o wydanie warunków zabudowy dotyczących budowy baraków mieszkalnych przy ulicy Cukrowej. Rzecznik prasowy ZBiLK Szymon Dominiak-Górski informuje, iż pierwszymi lokatorami kontenerów będą osoby, które dewastują mieszkania, zakłócają porządek i są zagrożeniem dla innych. Rodziny z dziećmi nie będą przenoszone. Radni rozważają, czy w okolicy nie należałoby umieścić posterunku Policji.
I Mistrzostwa Amatorskiego Basketu Województwa Zachodniopomorskiego
18 czerwca 2009, 09:51


28 czerwca o godz. 10 w Zespole Szkół w Przecławiu rozpoczną się I Mistrzostwa Amatorskiego Basketu Województwa Zachodniopomorskiego "MaxKosz". Plakat w galerii serwisu Kolbaskowo24.
Fenix Bohnhorst Interhandel w MLB Major!
17 czerwca 2009, 22:50


Fenix Bohnhorst Interhandel awansował do rozgrywek Miejskiej Ligi Basketu na poziomie Major. W nowym sezonie zespół z Kołbaskowa będzie grał z najlepszymi amatorami koszkówki w regionie zachodniopomorskim.
Echa-Dnia Dziecka w Barnisławiu
1 czerwca 2009, 09:11


W dniu wczorajszym przy przepięknej pogodzie odbył się festyn wiejski w Barnisławiu.
Fenix Bohnhorst Interhandel w półfinale play off MLB!
30 maja 2009, 22:50


Dzisiejszy mecz nie był porywającym widowiskiem. Na początku zapowiadało się na spacerek, a skończyło się drogą przez mękę.
reklama
Pogoda dla Gminy Kołbaskowo

Temperatura:

Kierunek wiatru:
Szybkość wiatru:
Czynnik chłodzący:

Wschód słońca:
Zachód słońca:

Losowanie Dużego Lotka z dnia :

, , , , ,
Średnie kursy walut nr: 242/A/NBP/2018
z dnia: 2018-12-13

:
:
:
reklama
Sonda

Czy gmina Kołbaskowo to czysta gmina?

Głosuj

proszę czekać

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treści ukazujące się na łamach witryny.
Kołbaskowo Przecław Warzymice Stobno Będargowo Bobolin Barnisław Siadło Dolne Kurów Siadło Górne Smolęcin Karwowo Smolęcin Ustowo Rajkowo
Forum Kołbaskowo Linki  Meble na zamówienie: biuro, sklep, dom  Sklep Internetowy CSN  Wycieraczki katalog Katalog stron Gwiazdor fotografia ślubna szczecin internet przecław kołbaskowo smolęcin  szkoła fotografii szczecin

XHTML 1.0 CSS 2.0 PHP Powered Google-Pagerank.pl - Pozycjonowanie + SEO