Home | Aktualności Gminne | Archiwum
reklama
Aktualności
V TURNIEJ SZACHOWY
16 września 2007, 21:23


W dniu 29 września w Barnisławiu odbędzie się V TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR WÓJTA GMINY KOŁBASKOWO.

I TURNIEJ BRYDŻA - BARNISŁAW
16 września 2007, 21:14


W dniu 30 września 2007r. w Barnisławiu w budynku po byłej strażnicy odbędzie się I OTWARTY TURNIEJ BRYDŻA SPORTOWEGO O PUCHAR WÓJTA GMINY KOŁBASKOWO.

Program PFRON - Uczeń na wsi
13 września 2007, 19:15


Wójt Gminy Kołbaskowo  zaprasza rodziców i prawnych opiekunów dzieci niepełnosprawnych do składania wniosków na dofinansowanie kosztów nauki w ramach programu „UCZEŃ NA WSI” realizowanego ze środków PFRON

Auchan w polu?
4 września 2007, 15:44


Koncern, który rozpoczął budowę centrum handlowego niedaleko ronda Hakena, decyzją sądu stracił pozwolenie na budowę dróg dojazdowych. To efekt konfliktu inwestora z mieszkanką podszczecińskiego Ustowa.

Nowa siedziba Euro-Leasing w Kołbaskowie
4 września 2007, 15:43


Ten rynek ma duży potencjał - twierdzą właściciele niemieckiego koncernu, którzy w sobotę otwierali nową siedzibę w Polsce.
Stypendium socjalne dla mieszkańców gminy Kołbaskowo
4 września 2007, 13:35


Urząd Gminy Kołbaskowo  informuje, że wnioski o przyznanie pomocy materialnej o charakterze socjalnym w formie stypendium szkolnego dla uczniów zamieszkałych na terenie Gminy Kołbaskowo należy składać  w Urzędzie Gminy Kołbaskowo.

Grupa taneczna Barnidance ogłasza nabór.
3 września 2007, 06:10


BARNIDANCE ogłasza nowy nabór osób chętnych do tańczenia!

Serdecznie zapraszamy wszystkich na organizacyjne spotkanie w sobotę 8 września o godz.17 do świetlicy w Barnisławiu (była strażnica)  do salki  " Na pięterku".


Wyniki Pucharu PZM III runda - Rosówek 26-08-2007
29 sierpnia 2007, 21:48


Klasyfikacja generalna dostępna jest na stronie PZM.

Zapraszamy do lektury.

 

Zapomnieli o chodnikach!
29 sierpnia 2007, 19:31


Najważniejszymi z punktu widzenia mieszkańców poszczególnych ulic, osiedli czy dzielnic są bezsprzecznie sprawy związane z ich bezpieczeństwem. Niestety, w tej kwestii Szczecin, jak też jego najbliższe okolice wciąż mają wiele do zrobienia.

O ile do nie załatwionych w tej kwestii spraw, które wymagają ogromnych nakładów finansowych czy trudnych do zrealizowania zadań architektonicznych, podejść można ze zrozumieniem, o tyle wszelkie zaniedbania i niedopatrzenia wynikające z krótkowzroczności i lekkoduszności urzędników są w tym przypadku niedopuszczalne.
Powódź w Mierzynie może się powtórzyć
29 sierpnia 2007, 19:13


Gminy Szczecin, Dobra i Kołbaskowo muszą zbudować nowy system melioracyjny. Jeśli tego nie zrobią powódź, jakiej doświadczyliśmy w ubiegłym tygodniu może się powtarzać.

Do jeziorka Słonecznego spływają wody z Bezrzecza, Mierzyna i Gumieniec
Częściowo zniszczony system odprowadzenia wód deszczowych i niespotykanie obfite opady były przyczyną powodzi w Mierzynie. Powodzi, która powtórzy się, jeśli nie zbudujemy nowego układu odprowadzenia wód deszczowych

- Przy takich opadach powódź była nieunikniona - przekonany jest Andrzej Bednarek, wicestarosta policki. - Możliwe jest jedynie zmniejszenie rozmiarów skutków ulewy.

Z kolei Beniamin Chocholski, wiceprezydent Szczecina dodaje: - W ciągu jednego dnia spadło 70 mm słupa wody, podczas gdy średnioroczne opady wynoszą 600 mm. Nigdzie, nawet w Stanach Zjednoczonych, nie buduje się systemu odwodnień, który sprostałby takiemu nadmiarowi wody.

reklama
Pogoda dla Gminy Kołbaskowo

Temperatura:

Kierunek wiatru:
Szybkość wiatru:
Czynnik chłodzący:

Wschód słońca:
Zachód słońca:

Losowanie Dużego Lotka z dnia :

, , , , ,
Średnie kursy walut nr: 242/A/NBP/2018
z dnia: 2018-12-13

:
:
:
reklama
Sonda

Czy "światła" przy skręcie na Rajkowo są potrzebne?

Głosuj

proszę czekać

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treści ukazujące się na łamach witryny.
Kołbaskowo Przecław Warzymice Stobno Będargowo Bobolin Barnisław Siadło Dolne Kurów Siadło Górne Smolęcin Karwowo Smolęcin Ustowo Rajkowo
Forum Kołbaskowo Linki  Meble na zamówienie: biuro, sklep, dom  Sklep Internetowy CSN  Wycieraczki katalog Katalog stron Gwiazdor fotografia ślubna szczecin internet przecław kołbaskowo smolęcin  szkoła fotografii szczecin

XHTML 1.0 CSS 2.0 PHP Powered Google-Pagerank.pl - Pozycjonowanie + SEO